Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BIRDS NEST 840104 |
| EAN | 8436563182778 |
| Release Date | June 19, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 311 × 5 mm · 252 g |
| Weight | 252 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,630
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Immortal Charlie Parker |
|---|---|
| Sanatci | Parker, Charlie |
| Cikis tarihi | 2020-06-26 |
| EAN/UPC | 8436563182778 |
| Label | Bird's Nest |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BIRDS NEST 840104 |
| EAN | 8436563182778 |
| Release Date | June 19, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 311 × 5 mm · 252 g |
| Weight | 252 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.