Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | RADIATION REISSUES RAD8015 |
| EAN | 8055515231731 |
| Release Date | February 10, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 4 mm · 224 g |
| Weight | 224 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,048
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Lovehappy |
|---|---|
| Sanatci | Charlottes |
| Cikis tarihi | 2021-02-10 |
| EAN/UPC | 8055515231731 |
| Label | Radiation Reissues |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | RADIATION REISSUES RAD8015 |
| EAN | 8055515231731 |
| Release Date | February 10, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 4 mm · 224 g |
| Weight | 224 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.