Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DEMON RECORDS DEMREC409 |
| EAN | 5014797899308 |
| Release Date | April 13, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 181 × 182 × 3 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
₺792
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Margate |
|---|---|
| Sanatci | Chas & Dave |
| Cikis tarihi | 2019-04-13 |
| EAN/UPC | 5014797899308 |
| Label | Demon |
| Format | 12in |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DEMON RECORDS DEMREC409 |
| EAN | 5014797899308 |
| Release Date | April 13, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 181 × 182 × 3 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.