Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DEMON DEMREC310 |
| EAN | 5014797897915 |
| Release Date | September 27, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 5 mm · 265 g |
| Weight | 265 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,704
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Gold |
|---|---|
| Sanatci | Chas & Dave |
| Cikis tarihi | 2018-09-27 |
| EAN/UPC | 5014797897915 |
| Label | Demon |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DEMON DEMREC310 |
| EAN | 5014797897915 |
| Release Date | September 27, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 5 mm · 265 g |
| Weight | 265 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.