Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | POW RECORDINGS LPPOWRS010 |
| EAN | 0634457137745 |
| Release Date | October 6, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 314 × 4 mm · 252 g |
| Weight | 252 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,266
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Fish Don't Climb Trees |
|---|---|
| Sanatci | Watson, Chester |
| Cikis tarihi | 2023-10-06 |
| EAN/UPC | 0634457137745 |
| Label | Pow |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Hip-Hop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | POW RECORDINGS LPPOWRS010 |
| EAN | 0634457137745 |
| Release Date | October 6, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 314 × 4 mm · 252 g |
| Weight | 252 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.