Ek Bilgi
| Label | WAXTIME IN COLOR 950626 |
|---|---|
| EAN | 8436559464321 |
| Release Date | May 1, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 313 × 5 mm · 270 g |
| Weight | 270 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,846
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Sings |
|---|---|
| Sanatci | Baker, Chet |
| Cikis tarihi | 2018-05-04 |
| EAN/UPC | 8436559464321 |
| Label | Waxtime In Color |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | WAXTIME IN COLOR 950626 |
|---|---|
| EAN | 8436559464321 |
| Release Date | May 1, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 313 × 5 mm · 270 g |
| Weight | 270 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.