Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Elemental Music/Ingrooves 5990541 |
| EAN | 8435395503201 |
| Release Date | April 23, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 322 × 10 mm · 882 g |
| Weight | 882 g |
| Discs / Records | 3 |
₺5,953
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | In Paris |
|---|---|
| Sanatci | Baker, Chet |
| Cikis tarihi | 2022-04-23 |
| EAN/UPC | 8435395503201 |
| Label | Elemental Music |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 3 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Elemental Music/Ingrooves 5990541 |
| EAN | 8435395503201 |
| Release Date | April 23, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 322 × 10 mm · 882 g |
| Weight | 882 g |
| Discs / Records | 3 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.