Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | JAZZ IMAGES (JEAN-PIERRE LELOIR SERIES) 37036 |
| EAN | 8437016248171 |
| Release Date | July 20, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 9 mm · 364 g |
| Weight | 364 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,515
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | In Paris |
|---|---|
| Sanatci | Chet Baker Quartet |
| Cikis tarihi | 2017-01-20 |
| EAN/UPC | 8437016248171 |
| Label | Jazz Images |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | JAZZ IMAGES (JEAN-PIERRE LELOIR SERIES) 37036 |
| EAN | 8437016248171 |
| Release Date | July 20, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 9 mm · 364 g |
| Weight | 364 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.