Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | RHINO 603497835287 |
| EAN | 0603497835287 |
| Release Date | September 27, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 20 × 315 × 315 mm · 1.40 kg (Weight (estimated)) |
| Weight | 1.40 kg |
| Discs / Records | 4 |
₺3,891
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Chicago At the John F. Kennedy Center For the Performing Arts, Washington D.C. (9/16/71) |
|---|---|
| Sanatci | Chicago |
| Cikis tarihi | 2024-09-27 |
| EAN/UPC | 0603497835287 |
| Label | Rhino |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 4 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | RHINO 603497835287 |
| EAN | 0603497835287 |
| Release Date | September 27, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 20 × 315 × 315 mm · 1.40 kg (Weight (estimated)) |
| Weight | 1.40 kg |
| Discs / Records | 4 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.