Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | RHINO 603497842148 |
| EAN | 0603497842148 |
| Release Date | April 29, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 322 × 21 mm · 1.38 kg |
| Weight | 1.38 kg |
| Discs / Records | 3 |
₺6,155
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Chicago At Carnegie Hall |
|---|---|
| Sanatci | Chicago |
| Cikis tarihi | 2022-04-29 |
| EAN/UPC | 0603497842148 |
| Label | Rhino |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 3 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | RHINO 603497842148 |
| EAN | 0603497842148 |
| Release Date | April 29, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 322 × 21 mm · 1.38 kg |
| Weight | 1.38 kg |
| Discs / Records | 3 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.