Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ATO RECORDS 880882467517 |
| EAN | 0880882467517 |
| Release Date | April 8, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 5 mm · 252 g |
| Weight | 252 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,546
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Black Lipstick |
|---|---|
| Sanatci | Chicano Batman |
| Cikis tarihi | 2022-04-22 |
| EAN/UPC | 0880882467517 |
| Label | Ato |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Funk |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | ATO RECORDS 880882467517 |
| EAN | 0880882467517 |
| Release Date | April 8, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 5 mm · 252 g |
| Weight | 252 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.