Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ATO ATRD143677.1 |
| EAN | 0880882606817 |
| Release Date | March 29, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,291
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Notebook Fantasy |
|---|---|
| Sanatci | Chicano Batman |
| Cikis tarihi | 2024-03-29 |
| EAN/UPC | 0880882606817 |
| Label | Ato |
| Format | LP |
| Tur | Indie & Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | ATO ATRD143677.1 |
| EAN | 0880882606817 |
| Release Date | March 29, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.