Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ATO RECORDS 880882458317 |
| EAN | 0880882458317 |
| Release Date | November 12, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 313 × 9 mm · 364 g |
| Weight | 364 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,899
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Invisible People |
|---|---|
| Sanatci | Chicano Batman |
| Cikis tarihi | 2023-08-04 |
| EAN/UPC | 0880882458317 |
| Label | Ato |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | ATO RECORDS 880882458317 |
| EAN | 0880882458317 |
| Release Date | November 12, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 313 × 9 mm · 364 g |
| Weight | 364 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.