Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | CANDID LPCND3305 |
| EAN | 0708857330515 |
| Release Date | October 18, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 311 × 8 mm · 508 g |
| Weight | 508 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,732
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Inside Out |
|---|---|
| Sanatci | Chick Corea Elektric Band |
| Cikis tarihi | 2024-10-18 |
| EAN/UPC | 0708857330515 |
| Label | Candid |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | CANDID LPCND3305 |
| EAN | 0708857330515 |
| Release Date | October 18, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 311 × 8 mm · 508 g |
| Weight | 508 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.