Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | CANDID LPCND3306 |
| EAN | 0708857330614 |
| Release Date | November 8, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 9 mm · 490 g |
| Weight | 490 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,782
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Beneath the Mask |
|---|---|
| Sanatci | Chick Corea Elektric Band |
| Cikis tarihi | 2024-11-08 |
| EAN/UPC | 0708857330614 |
| Label | Candid |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | CANDID LPCND3306 |
| EAN | 0708857330614 |
| Release Date | November 8, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 9 mm · 490 g |
| Weight | 490 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.