Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | CANDID CLP33001 |
| EAN | 0708857330010 |
| Release Date | November 3, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 315 × 10 mm · 774 g |
| Weight | 774 g |
| Discs / Records | 3 |
₺5,929
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Future is Now |
|---|---|
| Sanatci | Corea, Chick -Elektric Band- |
| Cikis tarihi | 2023-11-03 |
| EAN/UPC | 0708857330010 |
| Label | Candid |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 3 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | CANDID CLP33001 |
| EAN | 0708857330010 |
| Release Date | November 3, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 315 × 10 mm · 774 g |
| Weight | 774 g |
| Discs / Records | 3 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.