Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ENJA PUPE3019.1 |
| EAN | 5060149623459 |
| Release Date | October 1, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 314 × 6 mm · 306 g |
| Weight | 306 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,594
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Music From the Source |
|---|---|
| Sanatci | Cecil McBee Sextet |
| Cikis tarihi | 2021-10-01 |
| EAN/UPC | 5060149623459 |
| Label | Enja |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | ENJA PUPE3019.1 |
| EAN | 5060149623459 |
| Release Date | October 1, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 314 × 6 mm · 306 g |
| Weight | 306 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.