Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MARATHON ARTISTS MA0095LP |
| EAN | 5060454949572 |
| Release Date | October 27, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 311 × 4 mm · 234 g |
| Weight | 234 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,454
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Universal High |
|---|---|
| Sanatci | Childhood |
| Cikis tarihi | 2023-10-27 |
| EAN/UPC | 5060454949572 |
| Label | Marathon Artists |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MARATHON ARTISTS MA0095LP |
| EAN | 5060454949572 |
| Release Date | October 27, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 311 × 4 mm · 234 g |
| Weight | 234 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.