Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | HI-FI ASSET ACQUISITION CO. L.P GLASSNOT GLS015201R |
| EAN | 5056167124528 |
| Release Date | April 19, 2014 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 315 × 9 mm · 522 g |
| Weight | 522 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,756
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Because the Internet |
|---|---|
| Sanatci | Childish Gambino |
| Cikis tarihi | 2013-12-10 |
| EAN/UPC | 5056167124528 |
| Label | Virgin |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Rap |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | HI-FI ASSET ACQUISITION CO. L.P GLASSNOT GLS015201R |
| EAN | 5056167124528 |
| Release Date | April 19, 2014 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 315 × 9 mm · 522 g |
| Weight | 522 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.