Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SPINNING TOP STR024LP-C1 |
| EAN | 0710702337976 |
| Release Date | August 27, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 311 × 4 mm · 279 g |
| Weight | 279 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,012
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Time Itself (Opaque) |
|---|---|
| Sanatci | Children Collide |
| Cikis tarihi | 2021-08-27 |
| EAN/UPC | 0710702337976 |
| Label | Spinning Top |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SPINNING TOP STR024LP-C1 |
| EAN | 0710702337976 |
| Release Date | August 27, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 311 × 4 mm · 279 g |
| Weight | 279 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.