Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | WARP WARPLP279 |
| EAN | 0801061027919 |
| Release Date | February 23, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 312 × 4 mm · 301 g |
| Weight | 301 g |
| Discs / Records | 1 |
₺878
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Children of Alice |
|---|---|
| Sanatci | Children of Alice |
| Cikis tarihi | 2017-02-23 |
| EAN/UPC | 0801061027919 |
| Label | Warp |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Electronic |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | WARP WARPLP279 |
| EAN | 0801061027919 |
| Release Date | February 23, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 312 × 4 mm · 301 g |
| Weight | 301 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.