Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SPINEFARM SPINE800311P |
| EAN | 5401148003116 |
| Release Date | August 23, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 317 × 9 mm · 454 g |
| Weight | 454 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,898
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | A Chapter Called Children of Bodom |
|---|---|
| Sanatci | Children of Bodom |
| Cikis tarihi | 2023-12-15 |
| EAN/UPC | 5401148003116 |
| Label | Spinefarm |
| Format | LP |
| Tur | Hard Rock & Metal / Melodic Death Metal |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SPINEFARM SPINE800311P |
| EAN | 5401148003116 |
| Release Date | August 23, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 317 × 9 mm · 454 g |
| Weight | 454 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.