Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BLACK SCREEN RECORDS 4059251645566 |
| EAN | 4059251645566 |
| Release Date | December 27, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 6 mm · 261 g |
| Weight | 261 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,757
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Welcome To My Castle |
|---|---|
| Sanatci | Chilli Beans. |
| Cikis tarihi | 2024-09-27 |
| EAN/UPC | 4059251645566 |
| Label | Black Screen |
| Format | LP |
| Tur | Pop / J-Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BLACK SCREEN RECORDS 4059251645566 |
| EAN | 4059251645566 |
| Release Date | December 27, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 6 mm · 261 g |
| Weight | 261 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.