Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BONFIRE RECORDS BONF020 |
| EAN | 7427252014709 |
| Release Date | February 17, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,952
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Chillum |
|---|---|
| Sanatci | Chillum |
| Cikis tarihi | 2023-01-26 |
| EAN/UPC | 7427252014709 |
| Label | Bonfire |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Progressive Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BONFIRE RECORDS BONF020 |
| EAN | 7427252014709 |
| Release Date | February 17, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.