Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | GENTLE THREAT GENTLE017V |
| EAN | 5025425178221 |
| Release Date | June 4, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 4 mm · 306 g |
| Weight | 306 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,981
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Solo Piano Ii |
|---|---|
| Sanatci | Gonzales, Chilly |
| Cikis tarihi | 2015-06-04 |
| EAN/UPC | 5025425178221 |
| Label | Gentle Threat |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | GENTLE THREAT GENTLE017V |
| EAN | 5025425178221 |
| Release Date | June 4, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 4 mm · 306 g |
| Weight | 306 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.