Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | GENTLE THREAT GENTLE020V |
| EAN | 5053760039686 |
| Release Date | September 6, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 7 mm · 567 g |
| Weight | 567 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,374
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Solo Piano Iii |
|---|---|
| Sanatci | Gonzales, Chilly |
| Cikis tarihi | 2018-09-06 |
| EAN/UPC | 5053760039686 |
| Label | Gentle Threat |
| Format | LP |
| Tur | Classical |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | GENTLE THREAT GENTLE020V |
| EAN | 5053760039686 |
| Release Date | September 6, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 7 mm · 567 g |
| Weight | 567 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.