Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | FABRIC FABR9.1 |
| EAN | 5060845322656 |
| Release Date | February 2, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,718
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Dream |
|---|---|
| Sanatci | Robinson, Chloe & DJ Adhd |
| Cikis tarihi | 2024-02-02 |
| EAN/UPC | 5060845322656 |
| Label | Fabric |
| Format | 12in |
| Tur | Dance / Electronic |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | FABRIC FABR9.1 |
| EAN | 5060845322656 |
| Release Date | February 2, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.