Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ANIMAL STYLE RECORDS LPASR064 |
| EAN | 0603111707419 |
| Release Date | October 20, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 319 × 319 × 6 mm · 234 g |
| Weight | 234 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,012
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Dark Glow |
|---|---|
| Sanatci | Choir Vandals |
| Cikis tarihi | 2017-11-03 |
| EAN/UPC | 0603111707419 |
| Label | Animal Style Records |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Punk |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | ANIMAL STYLE RECORDS LPASR064 |
| EAN | 0603111707419 |
| Release Date | October 20, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 319 × 319 × 6 mm · 234 g |
| Weight | 234 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.