Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | UNIVERSAL AUSTRALIA RES135LP |
| EAN | 0602547399465 |
| Release Date | January 22, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 317 × 9 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,946
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Left With Nothing |
|---|---|
| Sanatci | Choke |
| Cikis tarihi | 2016-01-08 |
| EAN/UPC | 0602547399465 |
| Label | Universal Music Australia |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | UNIVERSAL AUSTRALIA RES135LP |
| EAN | 0602547399465 |
| Release Date | January 22, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 317 × 9 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.