Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MELLO MUSIC GROUP LPMMG001401 |
| EAN | 0843563120392 |
| Release Date | November 15, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 312 × 5 mm · 310 g |
| Weight | 310 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,249
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | I Read That I Was Dead |
|---|---|
| Sanatci | Orrick, Chris & the Lasso |
| Cikis tarihi | 2019-11-15 |
| EAN/UPC | 0843563120392 |
| Label | Membran |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Hip-Hop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MELLO MUSIC GROUP LPMMG001401 |
| EAN | 0843563120392 |
| Release Date | November 15, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 312 × 5 mm · 310 g |
| Weight | 310 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.