Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | GAR HOLE RECORDS LPGRHL004 |
| EAN | 0195893020614 |
| Release Date | August 26, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 310 × 4 mm · 265 g |
| Weight | 265 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,782
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Odd, Ordinary & Otherwise |
|---|---|
| Sanatci | Acker, Chris |
| Cikis tarihi | 2021-08-20 |
| EAN/UPC | 0195893020614 |
| Label | Gar Hole Records |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | GAR HOLE RECORDS LPGRHL004 |
| EAN | 0195893020614 |
| Release Date | August 26, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 310 × 4 mm · 265 g |
| Weight | 265 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.