Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Roar ROAR2334LP1 |
| EAN | 5200123664300 |
| Release Date | July 28, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 319 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,727
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Reborn In Flames |
|---|---|
| Sanatci | Bohltendahl, Chris -Steelhammer- |
| Cikis tarihi | 2023-07-28 |
| EAN/UPC | 5200123664300 |
| Label | Roar! |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Heavy Metal |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Roar ROAR2334LP1 |
| EAN | 5200123664300 |
| Release Date | July 28, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 319 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.