Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SOULJAZZ SJRLP410 |
| EAN | 5026328004105 |
| Release Date | September 27, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 315 × 8 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,766
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Time Capsule |
|---|---|
| Sanatci | Bowden, Chris |
| Cikis tarihi | 2018-09-27 |
| EAN/UPC | 5026328004105 |
| Label | Souljazz |
| Format | LP |
| Tur | Dance |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SOULJAZZ SJRLP410 |
| EAN | 5026328004105 |
| Release Date | September 27, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 315 × 8 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.