Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MUTE CCEAR3LP |
| EAN | 5400863046132 |
| Release Date | September 3, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 315 × 4 mm · 396 g |
| Weight | 396 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,505
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Electronic Ambient Remixes Three |
|---|---|
| Sanatci | Carter, Chris |
| Cikis tarihi | 2021-09-03 |
| EAN/UPC | 5400863046132 |
| Label | Mute |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Electronic |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MUTE CCEAR3LP |
| EAN | 5400863046132 |
| Release Date | September 3, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 315 × 4 mm · 396 g |
| Weight | 396 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.