Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | REPERTOIRE V273 |
| EAN | 4009910237816 |
| Release Date | September 29, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 316 × 320 × 5 mm · 328 g |
| Weight | 328 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,178
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | From Here To Mama Rosa |
|---|---|
| Sanatci | Farlowe, Chris |
| Cikis tarihi | 2017-09-29 |
| EAN/UPC | 4009910237816 |
| Label | Repertoire |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | REPERTOIRE V273 |
| EAN | 4009910237816 |
| Release Date | September 29, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 316 × 320 × 5 mm · 328 g |
| Weight | 328 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.