Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | NO QUARTER NOQ055LP |
| EAN | 0616892499145 |
| Release Date | August 25, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 314 × 4 mm · 234 g |
| Weight | 234 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,971
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Dreaming In the Non-Dream |
|---|---|
| Sanatci | Forsyth, Chris |
| Cikis tarihi | 2017-08-25 |
| EAN/UPC | 0616892499145 |
| Label | No Quarter |
| Format | LP |
| Tur | Various Audio / Experimental |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | NO QUARTER NOQ055LP |
| EAN | 0616892499145 |
| Release Date | August 25, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 314 × 4 mm · 234 g |
| Weight | 234 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.