Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MUTE MUE55158.1 |
| EAN | 5400863055158 |
| Release Date | November 19, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 314 × 8 mm · 477 g |
| Weight | 477 g |
| Discs / Records | 2 |
₺1,739
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Another Day |
|---|---|
| Sanatci | Liebing, Chris |
| Cikis tarihi | 2021-11-19 |
| EAN/UPC | 5400863055158 |
| Label | Mute |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Techno |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MUTE MUE55158.1 |
| EAN | 5400863055158 |
| Release Date | November 19, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 314 × 8 mm · 477 g |
| Weight | 477 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.