Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MUTE STUMM418 |
| EAN | 5414940008838 |
| Release Date | September 6, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 700 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 700 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,767
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Burn Slow |
|---|---|
| Sanatci | Liebing, Chris |
| Cikis tarihi | 2018-09-06 |
| EAN/UPC | 5414940008838 |
| Label | Mute |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Techno |
| Birim sayisi | 2 |
| Style | |
|---|---|
| Label | MUTE STUMM418 |
| EAN | 5414940008838 |
| Release Date | September 6, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 700 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 700 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.