Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | WHIRLWIND RECORDINGS WR4756LP |
| EAN | 0630808828706 |
| Release Date | July 3, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,827
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Warmer Than Blood |
|---|---|
| Sanatci | Montague, Chris |
| Cikis tarihi | 2020-05-22 |
| EAN/UPC | 0630808828706 |
| Label | Whirlwind Recordings |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | WHIRLWIND RECORDINGS WR4756LP |
| EAN | 0630808828706 |
| Release Date | July 3, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.