Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ALLIGATOR RECORDS LPAL5016C |
| EAN | 0014551501619 |
| Release Date | January 12, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 312 × 4 mm · 238 g |
| Weight | 238 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,901
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Hard Line |
|---|---|
| Sanatci | O'Leary, Chris |
| Cikis tarihi | 2024-01-12 |
| EAN/UPC | 0014551501619 |
| Label | Alligator |
| Format | LP |
| Tur | Blues |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | ALLIGATOR RECORDS LPAL5016C |
| EAN | 0014551501619 |
| Release Date | January 12, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 312 × 4 mm · 238 g |
| Weight | 238 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.