Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MELLO MUSIC GROUP LPMMG001151C |
| EAN | 0843563114889 |
| Release Date | May 31, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 314 × 5 mm · 310 g |
| Weight | 310 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,249
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Out To Sea |
|---|---|
| Sanatci | Orrick, Chris |
| Cikis tarihi | 2019-05-31 |
| EAN/UPC | 0843563114889 |
| Label | Mello Music Group |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Hip-Hop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MELLO MUSIC GROUP LPMMG001151C |
| EAN | 0843563114889 |
| Release Date | May 31, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 314 × 5 mm · 310 g |
| Weight | 310 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.