Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | JAZZ ECMB002654401.1 |
| EAN | 0602557414738 |
| Release Date | May 26, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 314 × 6 mm · 256 g |
| Weight | 256 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,896
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Dreamer is the Dream |
|---|---|
| Sanatci | Potter, Chris |
| Cikis tarihi | 2017-04-21 |
| EAN/UPC | 0602557414738 |
| Label | Ecm |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | JAZZ ECMB002654401.1 |
| EAN | 0602557414738 |
| Release Date | May 26, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 314 × 6 mm · 256 g |
| Weight | 256 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.