Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SIDE ONE DUMMY RECORDS LPSD71528 |
| EAN | 0603967152814 |
| Release Date | August 5, 2013 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 4 mm · 265 g |
| Weight | 265 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,080
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | All Hat and No Cattle |
|---|---|
| Sanatci | Shiflett, Chris |
| Cikis tarihi | 2013-07-25 |
| EAN/UPC | 0603967152814 |
| Label | Side One Dummy |
| Format | LP |
| Tur | Country |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SIDE ONE DUMMY RECORDS LPSD71528 |
| EAN | 0603967152814 |
| Release Date | August 5, 2013 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 4 mm · 265 g |
| Weight | 265 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.