Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MACK AVENUE 673203105010 |
| EAN | 0673203105010 |
| Release Date | June 3, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 317 × 11 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,262
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Conversations With Christian |
|---|---|
| Sanatci | McBride, Christian |
| Cikis tarihi | 2022-06-03 |
| EAN/UPC | 0673203105010 |
| Label | Mack Avenue |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MACK AVENUE 673203105010 |
| EAN | 0673203105010 |
| Release Date | June 3, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 317 × 11 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.