Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MACK AVENUE MACLP1133 |
| EAN | 0673203113312 |
| Release Date | November 15, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 322 × 9 mm · 558 g |
| Weight | 558 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,738
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Christian McBride's New Jawn |
|---|---|
| Sanatci | McBride, Christian |
| Cikis tarihi | 2018-11-15 |
| EAN/UPC | 0673203113312 |
| Label | Mack Avenue |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MACK AVENUE MACLP1133 |
| EAN | 0673203113312 |
| Release Date | November 15, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 322 × 9 mm · 558 g |
| Weight | 558 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.