Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Partisan PTKF2173-1 |
| EAN | 0720841217312 |
| Release Date | October 25, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 316 × 6 mm · 279 g |
| Weight | 279 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,550
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Cry |
|---|---|
| Sanatci | Cigarettes After Sex |
| Cikis tarihi | 2019-10-25 |
| EAN/UPC | 0720841217312 |
| Label | Partisan |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Partisan PTKF2173-1 |
| EAN | 0720841217312 |
| Release Date | October 25, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 316 × 6 mm · 279 g |
| Weight | 279 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.