Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Partisan Records |
| EAN | 0720841303510 |
| Release Date | July 12, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,552
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | X's |
|---|---|
| Sanatci | Cigarettes After Sex |
| Cikis tarihi | 2024-07-12 |
| EAN/UPC | 0720841303510 |
| Label | Partisan |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Indie |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Partisan Records |
| EAN | 0720841303510 |
| Release Date | July 12, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.