Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | instock-Turkey, Vinyl |
| Label | Music On Vinyl MOVLP1304 |
| EAN | 8718469537884 |
| Release Date | February 5, 2015 |
| Dimensions | 312 × 318 × 5 mm · 279 g |
| Weight | 279 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,259
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Floating Into the Night |
|---|---|
| Sanatci | Cruise, Julee |
| Cikis tarihi | 2015-02-05 |
| EAN/UPC | 8718469537884 |
| Label | Music On Vinyl |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | instock-Turkey, Vinyl |
| Label | Music On Vinyl MOVLP1304 |
| EAN | 8718469537884 |
| Release Date | February 5, 2015 |
| Dimensions | 312 × 318 × 5 mm · 279 g |
| Weight | 279 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.