Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | RED RIVER ENTERTAINMENT RRV1033.1 |
| EAN | 0810162110338 |
| Release Date | February 14, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 9 mm · 409 g |
| Weight | 409 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,987
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Fractured Mindz |
|---|---|
| Sanatci | Dave Davies |
| Cikis tarihi | 2025-02-14 |
| EAN/UPC | 0810162110338 |
| Label | Green Amp Records |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | RED RIVER ENTERTAINMENT RRV1033.1 |
| EAN | 0810162110338 |
| Release Date | February 14, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 9 mm · 409 g |
| Weight | 409 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.