Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | GREENLEAF MUSIC LPGRE1038 |
| EAN | 0186980000381 |
| Release Date | July 22, 2014 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 320 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,782
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Present Joys |
|---|---|
| Sanatci | Douglas, Dave |
| Cikis tarihi | 2017-10-06 |
| EAN/UPC | 0186980000381 |
| Label | Greenleaf Music |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | GREENLEAF MUSIC LPGRE1038 |
| EAN | 0186980000381 |
| Release Date | July 22, 2014 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 320 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.